İçeriğe geç

Travestiyle Birlikte Oldum, Çok Eğlenceliydi

Merhaba arkadaşlar, Utku ben 24 yaşında ve evli, esmer, genç bir adamım. Karımı çok seviyorum, bir başka kadınla asla aldatmazdım ama eskilerden, çok eskilerden biridir bir travestiyle ne yaşanır? Merak ederdim ama ben travestiyi sikicem tamam da… travesti de beni. Evet merak ediyordum, ne yapabilirim? Belki yanlış ama eminim sizin de buna benzer ekstrem arzularınız vardır.

Bu akıllı telefonlar, sonra da sosyalleşme uygulamaları çıkmadan önce böyle şeyler daha çok içte bir uhde olarak kalırdı. Zamanla bu ibnelerin takıldığı uygulamaları buldum ben de girdim ama %99 ilgi alanım değildi çünkü kıllı kıllı erkekler, ben ne yapayım erkeği… derken 1, 2 ay içinde bir iki travestiyle de tanıştım ama mükemmeliyet takıntılı bir adamım, uymadı en sonunda kendisine Okşan diyen Mecidiyeköy’de birisiyle tanıştım. 19 yaşında ve 179, 180cm var en az… uzun ama incecik ve nasıl yaptırmışsa memeleri de fışkırıyor resmen. Sarışın su gibi, saçı da kendi saçı. Ben analda özelikle kadına binmeyi severim ve elimde dizgin niyetine saç olmalıdır! E bu nedenle saçlar orijinal olmalı derken bu genci sevdim de takımlar yerinde mi? Bunu sorduğum zaman evet ameliyat olmadım ama merak etme sana zararı olmaz, solucan o yılan değil diye şaka yaptı, üzüldüm ama ya…

Gerçekten de ben hani nasıl desem adama diyemiyorum “istiyorum” diye, belki sevişirken o yönelir falan diye düşünmüştüm ama solucan falan dedi ya bitti bende yine de gittim. E ne de olsa hoş birisi. Evine girdiğim zaman piç önce ödeme aldı, meme arasına soktu. “söyleseydin ben sokardım” dedim, o da olacak aşkım meraklanma dedi ama kadın ya resmen ve gerçekten de çok güzel bir kadın.

Kendimden bahsettim, aslında sadece merak yüzünden birlikte olmak istediğimi falan ve heyecanlandı, kendimi siktirmek istediğimi söylemedim bile ki o da sormadı zaten. Yatağa geçeriz sanıyordum ama yok, orada sakso çekmeye başladı. Evlilik hayatı sikişinde her şey bir rutindir, evliler bilir. Bu böyle değil. Oracıkta bana sakso çekmeye başladı, sonra gece boyu kalacağım için rahat bir şeyler giy ama önce duşa dedi, o sırada içkiler, oh mis…

Gerçekten de eğleniyorum. Şort verdi, eli sürekli sikimde, deliğimi parmakla diyor. Geniş ama fit ya… zevk alıyorum, yalıyorum, sarılıyorum fakat sikini hiç görmüyorum, zaten onu anlamadım. Öylesine sordum, o kadar kadınsı birisinden kalkmasını zaten beklemiyorum ama neden saklıyorsun diye o da “sen rahatsız olma” diye dedi, ben ne alakası olmadığını, ona gelme nedenim erkekle birlikte olmak olduğunu, çekinmemesini söyledim. Tamam dedi ama yine o an açmadı.

Zamanla, ben bunu salonda kanepenin üzerine aldım, biraz da şarap etkisi ile deliriyorum resmen başladım ayırıp götünü yalamaya ve siktim. O sırada hadi bacak omuza dedim, çevirdim ama pozisyon almaya başladığı zaman yarağı ilk o zaman gördüm. Kol gibi kapkara. Sarışın adamda nedir bu dedim, benimkinin iki katı, güldü. Bir de hani kalkmazdı bu dedim, normalde kalkmaz ama zevk alıyorum dedi. Yine bana ses etmedi, yanaşmadı ama ben sikerken elime aldım o zaman hal ve tavırları değişti, kalktı ve ağzıma vermeye kalktı. O an sakso çekiyorum ama “pasif olmam” yani kendimi siktirmem diyorum içimden çünkü kocaman. Ağzıma bile alamıyorum, kocaman ben onu daha önce hiç yememişim nasıl içime alayım?

Zaten kalkışmaz derken ciddi beni domalttı, kanepede ya, altıma bir de yastık koydu sonra yok dedi bir daha yastık koydu derken götüm resmen havada… bu sefer o benim deliğimi yalıyor ama bu kadar mı zevkli olur, anlatamam! Çok eğlenceliydi. Sikini sokmaya kalktı, başı girdiği zaman ov… dedim resmen gözlerim karardı ama devam etti, erkekliğe leke sürdürmedim, kaçmadım derken yarıya geldik ama hâlâ açıyor ve tamamen soktu. Kayganlaşınca girip, çıkarken zevk almaya başladım hem de daha önce hiç tatmadığım bir zevk, kendiliğimden gelmişim o an. Tutamadım kendimi. Çok zevkliydi, herkese tavsiye ederim, deneyin muhakkak çok seveceksiniz.