İçeriğe geç

Trende Sürtünerek Rahatladık

Bir zamanlar faaliyette olan Kadıköy Gebze treninde yaşadığım güzel bir anımı paylaşmak istiyorum trende boşaltan seks hikayeleri okurlarına. Erenköy’de çalışıyordum işten çıkıp her gün yaptığım gibi eve dönmek için tren istasyonuna gitmiştim. O günlerde bilen bilir tren yolculukları baya yoğun ve kalabalık geçiyordu.

Çarşamba günüydü ve iş giriş çıkış saatleri baya kalabalık oluyordu tren. Trene bildim ilerlemeye başladı iki durak sonra baya kalabalıklaştı tren sıkış sıkış olmuştu artık, sonra yanıma sağa sola sürtünerek gelen bir bayan gördüm kısa boylu biriydi uzun bir etek giymiş biriydi. Benim boyum uzun olduğundan üstlerde olan tutma yerlerinden tutuyordum bayan iyice bana sokularak öneme sürterek geldi ve durdu, sırtı bana dönüktü beyaz tenli biriydi. O kadar sokuldu ki bana artık onun kalçalarını önünde hissettim penisime değiyordu.

O anda tahrik oldum resmen sürtünüyorduk istemeden bu durum kadınında hoşuna gittiğini fark ettim bana sürtmeyi bırakmış artık resmen götünü penisime doğru itmeye başlamıştı. Benim aletim taş gibi bir vaziyet alınca kadın bu sertliği iyice hissetti ve elini eteğinde sürte sürte kalçalarından önüme kadar getirdi ve aletimi ellemeye başladı. Eli değince heyecan bastı beni de haliyle biraz o şekilde okşadı, sonra elini çekip kalçasını götünü geri vererek hafiften sağa sola doğru çevirmeye başladı ikimizde zevke gelmiştik o anda.

Kadının poposu geriye doğru yani büyük kalçalı kadın görüntüsü vardı. Eteğinde bile o kadar geride bir göt olduğu belli oluyordu. Çok yumuşaktı, sürtündükçe keyif verici bir popo ya sahipti ama benim penisim de çok sertleşmişti ki kadında sürtmekten baya bir keyif almıştı ki hiç sürtmekten vaz geçmiyordu. Sonra elimin birini tuttuğum askıdan alarak kadının kalçasına indirdim ellemeye başladım hafiften sıkıyordum kadın düşük bir sesle inliyordu belli ki ateş iyice sarmış boşalma noktasına gelmişti.

Daha sonra kendimi biraz geriye çekerek elimi götüne doğru getirdim eteğinin arasından o muhteşem götene doğru parmağımı sokmaya çalıştım tabi etekten o kadar yapabildim. Eteğinin ince ve geniş olmasından dolayı rahat bir şekilde şeftalisine doğru elimi uzattım parmak atmaya başladım kadının iyice kendinden geçtiğini izliyordum ama yine de parmak sokmaya devam ettim kadın bacaklarını sıkarak elimi şeftalisinde kilitliyordu neredeyse çığlık atma noktasına gelmişti, biraz daha hızlı okşamaya başladım.

Çarşaflı kadın sonra elini arkasına atıp benim aletimi ellemeye başladı, üzerimde kot pantolon vardı yani çok etkili olmuyordu ama boşalmama neden de değildi benim elim onun vajinasında onun eli benim penisimde o şekilde okşamaya başladık kadının boşalma durumuna geldiğini fark ettim biraz daha hızlı parmak sokmaya başladım ve elimin ıslandığını fark ettim kadın boşalmıştı elimin ıslak oluşu o anda beninde boşalmama neden oldu kadın aletimi sıkmaya devam ediyordu bende boşaldım harika boşalma yaşamış rahatlamıştık karşılıklı.

Sonra tren durakta durduğunda kadın birden kapıya doğru giderek hiç bir şey olmamış gibi arkasına bile bakmadan inip gitti. İşin bu yanı çok tuhafıma gitti ama gerçek olanda bu…