Yengemi Ne Zaman Yalnız Yakalasam Sikiyorum

18 oldum bu sene adım Emre, 65kg ve uzun, esmer bir delikanlıyım, kendimi seviyorum, sadece çevredekiler dediği için değil ben de fark edebiliyorum gerçekten hoş bir delikanlıyım ama makus kadar derler ya hâlâ bakirim. Okuyorum, okumaya kararlıyım ki veterinerlik kazandım, her zaman en çok istediğim bölümdü ama baba mesleğidir tamircilik, kendimi bildim bileli bizim dükkan vardır, gider gelirim. Okum ve ben iki kardeşiz, babamın Adana’daki dükkanında yetiştik ikimiz de, zamanla abim evlenince İstanbul’a, buraya geldi, ben de okul kazanında. Abimin burada memlekette olduğu gibi yaptığı iş araba tamirciliği, evli abim az önce de dediğim gibi ve güzel bir semtte yaşıyor, okuluma yakın, o nedenle bana müsaade etmeyi yurtta kalayım ya da arkadaşlar bulup, ev tutayım. Okul yakın olduğu için değil sadece, siz bizim evdeki aile bağlarını bilmezsiniz, gerçekten de güçlüdür, bu nedenle müsaade etmedi ama memnunum halimden, güzel bir evde ve okula yakın, iyi şartlardayım. Şu hafta sonları ve okuldan sonra boş zamanlarda abime gidip dükkanda yardım etme durumu da olmasa iyi ama araba tamirciliğinden hiç kurtulamayacağım sanırım.

Abim 24 yaşında, yengemse 23. Beraber aynı evde kalınca daha da fark ettim ki su gibi güzel, gözleri yeşil, teni kumral ve 50kg ağırlığında gerçekten de güzel bir kadın yengem ama yengem sonuçta, bu nedenle ne yapabiliriz, ancak güzel deriz. İtiraf edeyim geçen haftaya kadar bazen yengemi hayal ederek yatakta sessizce 31 çekiyordum ama geçen hafta hiç beklemediğim bir şey oldu, yengemi siktim ama ben bir talepte bulunmadım ya da istediğimi belli etmedim, tamamen yengemle alakalı, onun istemesiyle olan bir durum. Bazen pişmanlık seziyorum, sezmiyorum değil ama akabinde yengenim o açık kumral tenini gördüğümde hemen geçiyor, içimi azgınlık kaplıyor.

Geçen hafta cumartesi, pazar benim vizelerin yaklaştığı dönemdi. O nedenle abime sabahtan dükkanda yardım etmek için gitmedim ama uyandığım zaman saat 9 gibi ders çalışmaya başlayacağım, falan ama evde bir farklılık var. Yengem uyanık ve evde, normalde izinli günlerinde eğer evde ben varsam ya uyur ya da 2 blok ötede annesi var, oraya gider. Sabahlığıyla ortada geziyor ve kurt gibi açıktım gelsene dedi, tamam dedim ve masaya oturdum. Benden hiç hoşlanmadığını ya da çekindiğini düşünürdüm e ne de olsa neredeyse 2 ay oldu ama evde hiç yalnız kalmadı, kaçındı hep, bunu hissetmek insana pek iyi hissettirmiyor ama birden fazla açılmıştı sanki çünkü üzerindeki sabahlık külotuna kadar her şeyini belli ediyordu, insan istese de istemese de bakıyor ki masada kahvaltı yaparken tam yanıma çekti sandalyeyi. Giderek de yaklaşıyor, el değiyor, meme çarpıyor derken dudaklarımızın birleştiğini hissettim, kaçar gibi oldum bir an ne bilim neden ama birden kendimi geri çektim, gel buraya şapşik dedi, o ne demek yahu dedim güldü ve öpüşmeye devam ettik, bu sefer hiç kaçmadım.

Sonra zaten yataktan yeni uyandım, üzerimde baksır vardı, bir şort eşofman çekip gelmiştim, eşofmanımı indirdi, sikimi yalamaya başladı. O kadar ilerlediğimize inanamıyordum ki rüya mı bu acaba yaşananlar, yanılıyor muyum diye düşünürken daha saksonun eşsiz tadını hissetmeye başladım, rüyada insan ne zevk ne de acı alır öyle değil mi? Bu gerçek! Aslında ilk seksimi ben saatlerce yaşayacağım, bol bol sevişeceğim diye hayal ederdim ama hem beklenmedik bir anda hem de beklenmedik bir insanla olunca ciddi anlamda dona kaldım, tamam zevk alıyorum falan ama donuk bir haldeyim, koltuğa geç dedi, tamamen dominant tavırlarla ve oturdum, geldi, soyundu önümde, ne kadar muhteşem bir vücudu var anlatamam, amını gördüğüm an yalamam lazım diye düşündüm içinden ama yavaş yavaş geldi ve sikimin üstüne oturdu, sikimin amına girişi, o darlık, o bana verdiği heyecan ciddi anlamda kendimden geçmeme neden oluyordu ve git geller sayesinde bir süre sonra boşaldım, 1 haftadır 2, 3 kere sikiştik, neden diye sorduğumda (bu ani değişim) bilmem, istiyordum zaten en sonunda dayanamadım dedi ama pişman değilim, hatta ben de çok zevk alıyorum.