Yengemi Sarhoş Edip Siktim

21 yaşındayım, 33 yaşında ve sarışın, mavi gözleri olan bir yengem var ama bir insan bu kadar mı güzel olur… abim her zaman çok şanslı derim, o da güler. Gerçekten de güzel bir kadın yengem. Şu an rutin sikişiyoruz, elimde koz var, tehdit zoruyla siktim dersem yalan olmaz ilk seferinde ve sonrasında da tehditle sikişmeye zorluyorum.

Olay şu, abim tır şoförü ve sürekli gider gelir Avrupa’ya. Zaten abimin güvenebileceği tek bir kişi var o da ben… tek kardeşi ama kurta kuzu teslim etti haberi yok, geçen sene başında, yıl başında işte abim yine seferde ve ben de aldım votkaları… of… bir sürü geçtim yengeme. İçiyorum ama içtiğimden çok da içiriyorum. Yengem çok içki içmemiş bir kadın o nedenle hemen sarhoş oldu zaten ve bugün özel bir gün yenge iç, iç, iç diye diye zorla sarhoş ettim kadını ve resmen sızdı.

O an zaten üzerinde daracık, tuş bir eşofman vardı indirdim. Sarhoşuz ya ben de cesurum ama çok içmedim… gerçekten de çok içmedim biliyorum çünkü aklımda yengemi sikme fikri var deli gibi. Amına parmağı vurduğum gibi az kendine gelmeye başladı. O an ben gerçekten de heyecanlandım ama bana Eray içmeyim artık yeter dedi, amının açıldığından haberi bile yok, tamamen çıkarttım üzerinde ne varsa ve amını yalamaya başladım. Hemen telefonu aldım o, o an konuşuyor ya… belli belirsiz sanki haberi var gibi çekmeye başladım. Amını yaladıkça inliyor. Arada Ersin diyor (abimin adı) ama aşkım, çok zevkli falan da diyor. Siker miyim hemen hadi dedim “aşkım yala” bir yandan da içiriyorum hala… e kendisine gelmesin. Bir votka veriyorum ağzına bir yarak ve yalıyor ya… hatta bir yara yan yattı elleriyle deliler gibi sakso çekti ve hepsini de kaydettim. Daha sonra amına geçirdim.

Oh demesi yok mu gerçekten de kendimden geçtim, bir kere amdan siktim, altına yastık koydum götüne de soktum ama o an nasıl inliyor. Ben korkuyorum komşular duyacak diye ama TV sesi açık, tam o an 12 oldu saat dışarıda havai fişekler falan… aman be dedim bağırırsa bağırsın götüne resmen bastırdım. Zaten vazelin de vardı, bolca sürdüm o nedenle alışması çok zaman almadı ama sikiş boyuna ilk anki kadar sesli olmasa da inledi durdu.

Onu orada o halde bıraktım. Yastığın üstünde göt hâlâ kalkın, sonra gittim içeri yattım ama sabah 9 gibi bir vuruyor bana… tokatlarla uyandım resmen. Pislik naptın bana, pislik bir söyle bana ne yaptın bana ama o an sinirlendim zaten yeni uyanmışım bir tokat patlattım. Ağlamaya başladı, zırlama sen de istedin al bak… videoları izlettim. Sustu sil onları vs. dedi ama hayır… olur mu? Üzerim açık yatmıştım bu kavga sırasında sikim ortada ama sonra fark etti… kalktı bile, dedim ki biz aramızda gizli bir anlaşma yaptık. Bak videoda nasıl yalıyorsun. sızmışın, sarhoşmuşsun gibi bir halin var mı? yok… e o zaman seni kandırmam da söz konusu değil, kusura bakma ama eğer bu video aramızda kalsın istiyorsan bu birliktelik böyle devam edecek dedim. Ağlıyordu deli gibi ama ben durmadım, acımadım ya… senelerdir bitiyorum çünkü bu karıya, çok istiyorum. O nedenle orada ağzına al dedim almadı ama domalttım amdan siktim, göte de soktum. Oh mis gibi, şimdi daha iyi ama eskisi gibi zırlamıyor, hatta zevk de alıyor, belli her halinden.

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.