Yeni Elamana Sakso Çektirdim

Yeni Elamana Sakso Çektirdim

Serdar adım, 22 yaşındayım. Aile işletmesi var bizim lokanta tarzı bir şey. Geçen hafta işe aldığımız çırakla yaşadıklarımdan bahsetmek istedim sizlere. Normalde gay değilim, erkeklere bu zamana kadar ilgi duyduğum hiç olmamıştı. Emre isminde esmer, ince kadın gibi vücudu olan ama enteresan bir şekilde de maço konuşan işe aldık. 18 yaşında, okumamış, işe başladı. Efendi birisi ve ilk gördüğümde daha sevdim. Birkaç gecedir akşamları biz kapatıyoruz dükkanı. Az önce dediğim gibi daha önce erkeklere karşı ilgim yoktu ama yalnız kaldığımızda, dükkanı kapatırken bana yaptığı şakalar ve yalnız kaldığımızda maço konuşmayı bırakıp daha kibar olmasından etkilendim gerçekten de ve şakalarına karşılık verdim.

Önce dükkanını kapattım ama biz içeride kaldık, şaka yaptığımı sandı ama ben arkaya geç dediğim zaman üstelemedi geldi benimle. Ben daha önce hiçbir erkekle zaman geçirmediğim için sevişmek ne demek bilmiyordum. Aslında daha önce çok kadınla da zaman geçirmedim 1, 2 deneyim o kadar. O nedenle sikimi direkt çıkarttım. Zaten kalkmıştı, utandı ve midesi bulandı. O zaman sinirlendim, madem istemeyecektin neden beni azdırdın diye “ilk” dedi. Anlayışlı olmam lazımdı biliyorum ama çok azmıştım.

Dizlerinin üzerine çökmesini sağladım ve hafif zorladım. Ağzına sokana kadar gerçekten de uğraştırdı, bir iki kere de midem kalktı dedi ama yalarken tatlı tatlı gerçekten de zevk alıyordum. O an Emre’nin götünü sikmek istedim açıkçası yalan yok ama kendimi tutamadım. Zaten o bana sakso çekerken bastırıyordum deliler gibi ve en sonunda patladım ağzına.

Uzun zamandır seks yapmadığım için çok geldim gerçekten de ve ağzına boşalmamam için kafasını çekmeye çalışsa da müsaade etmedim tabii ki.