Yeni Tanıştığım Kızı Nasıl Siktim

Hiçbir zaman kızlara yüz vermeyen bir adam olmanın meyvelerini her zaman toplamışımdır. Arabayı park edip mekâna girdiğim zaman şöyle bir etrafıma baktığımda Dilara’yı gördüm. Dilara’nın dikkatini çektiğim belliydi ama ben ona bu izlenimi asla vermedim. Aradan geçen yarım saat boyunca kaçamak bakışlarını yakaladım.

Sarışın olmasından dolayı dikkatleri üzerinde toplayan bir kızdı ve onun tek dikkatini çeken kişi bendim. Cesaretini toplamış olacak ki gelip çakmak istedi. Ben de çakmağımı yakarak uzattım ve sigarasını yaktım. Öğrenci olup olmadığını sormamla birlikte muhabbet başladı. Oturabileceğini söylediğimde hiç tereddüt etmeden masama oturdu. Birer kahve içtikten sonra farklı bir mekâna gitmek için arabaya bindik. Biraz alkol aldıktan sonra eve gitmem gerek dediği için kalktık.

Arabaya bindiğimizde bana yaklaşmaya başladı. Arabanın camları filmli olduğu için rahatlıkla hareket edebiliyorduk. Ağzına almasıyla beraber zaten film kopmuş oldu. Arabada bir posta boşaldıktan sonra bana gidelim dedim ve kabul etti. Eve girer girmez birbirimizi soymaya başladık. Gerçekten gördüğüm en ateşli kızlardan birisiydi. Bunu cafede de hissettirmişti ama evde içinden bir panter çıktı.

Özellikle domalmayı çok sevdiği için yatakta, duvarda, mutfakta, banyoda her yerde siktim. Sürekli birbirimizin üstündeydik. Sigara molası verirken bile dayanamıyor ve saksoya başlıyordu. Ardından bir posta daha sikişiyorduk. Dilara için en önemli kıstas gizlilikti. Ailesinin bu şekilde ilişkiler yaşadığını bilmemesi için çok dikkatli davranıyordu. Onu gece eve bırakıp dönüyordum. Ertesi gün evden çıktığı gibi beni arıyordu ve tekrardan gün boyu sikişiyorduk. Boş vakitlerimin çoğunda Dilara ile sınırsız bir fantezi dünyasının içerisine giriyorduk. Yanlışlıkla içine boşalmam ve hamile kalmasıyla beraber büyük bir kavga ettik. Ertesi gün hapı kullandığı için sorun yaşamadık ama benimle bir daha asla birlikte olmadı.